Yhteystiedot

On the Rocks
Mikonkatu 15
00100 HELSINKI

club@rocks.fi
+358 400 630 960

Lähetä viesti

Avoinna

STREET BAR

Sunday – Thursday 16-04.30
Friday – Saturday 16-05
During summertime 12-05

ROCKS CLUB

Viikolla avoinna tapahtumien yhteydessä.
Viikonloppuisin 20-04.30

On the Rocksin alakerrassa eteispalvelumaksu 3 € (eteispalvelumaksu sisältää vaatesäilytyksen).


Löytötavarat

Löytötavaroista huolehtii Suomen löytötavarapalvelu (0600 41006), joka hakee ne klubiltamme kerran 2-3 viikossa.
Jos löytötavaroilla on kiire, voit myös laittaa tiedustelua sähköpostitse osoitteeseen club@rocks.fi


Pöytävaraukset

On the Rocksin tapahtumiin sekä Street-baariin voi myös varata pöytiä tai loosseja ennakkoon. Varaukset toimivat minimiostotakuulla, jolloin varauspaketti sisältää sisäänpääsyt sekä tarjoilut seurueelle.

Varaa pöytä

Henkilöt

Keikkatiedustelut / Bookings

Keikkatiedustelut sähköpostitse ainoastaan osoitteeseen: bookings@rocks.fi

Ravintolapäällikkö / Restaurant Manager

Bella Lyytikäinen
bella@rocks.fi

Ohjelmapäällikkö / Programme Manager

Iiro Ylönen
iiro@rocks.fi

Markkinointi & PR / Marketing Manager

Kia Koistinen
kia@rocks.fi

Tuotanto / Production

production@rocks.fi

Tekniikka

Mikko Salonen
tekniikka@rocks.fi


» Laskutustiedot

» Rekisteri- ja tietosuojaseloste